Жінці, для того, щоб бути «Королевою» (тут і далі відсилання до архетипів Таро), необхідно реалізовувати 3 функції, відповідно до тих ролей («Король», «Лицар», «Паж»), які приймають він чоловіки. Так, у житті кожної жінки завжди буде 3 чоловіки, або 3 функції, які вона розподіляє, намагаючись компенсувати «недостаючі компоненти».
“Паж” – це той, про кого піклуються, опікуються, вчать. Найчастіше ця функція реалізується через дітей. Саме вони беруть цю роль на себе. Як варіант – це можуть бути учні, друзі, хтось із близьких. У будь-якому випадку найгірша ідея – це реалізація цієї функції через того, з ким ви будуєте «партнерські відносини».
“Лицар” – функція, для якої основне поняття “союз рівних”. Найчастіше реалізовується через партнера по шлюбу. Подібні взаємини, звичайно, припускають і турботу, і повагу, і певний емоційний фон. Але, в будь-якому разі, не слід забувати про те, що це партнерство та рівний «союз рівних».
«Король» — це те, хто опікується жінкою, хто піклується про неї, навчає, допомагає у вирішенні проблем, що виникають. Найчастіше функція представлена батьком і дуже погано, якщо делегується матері.
Кожна жінка має прийняти для себе дуже чесне рішення про те, хто яку роль реалізовує у своєму житті. Де вона намагається «підмінити» людей з ролями, що не відповідають реальностям (піклуватися Лицаря, чекати опіки від Пажа, диктувати умови Королю тощо). Кожна «неприхована» функція має залишити вакуум. Який за законом порожнечі притягне потрібну людину на потрібне місце.
При цьому важливо пам’ятати, що реалізація кожної функції – це витрати енергії і покладати їх на одного чоловіка – це віддавати йому зобов’язання, для яких, як правило, у звичайних людей не вистачає ресурсу. З тієї ж причини, чоловік повинен змиритися з тим, що в житті будь-якої жінки завжди має бути 3 чоловіки. Жінка отримує енергію рівно на 3 функції і якщо не витрачає її або розподіляє невірно – отримує проблеми з емоційним тлом, здоров’ям та ін.
З боку чоловіка виглядає дещо простіше.
Достатньо провести самоідентифікацію. Тобто. визначити собі, яка роль життя жінки йому пріоритетна. У якій функції йому зручно. Чи бере він одну роль у відносинах різних жінок, однієї, чи різні ролі щодо різних жінок – це його вибір, зумовлений виключно кількістю енергії. На практиці, найчастіше, чоловіки плутаються в ролях і їхнього ресурсу не вистачає на повноцінну реалізацію жодної з них.
Куди вже логічніше вибрати для себе комфортну роль і дивитися на жінку з точки зору можливості реалізації цієї функції, адже буде дуже мало користі, якщо чоловік вибирає для себе роль Пажа, а у жінки не реалізована функція Короля, а бачить вона в ньому Лицаря. Як результат – тимчасові відносини, які завдають дискомфорту і ведуть в нікуди. Але такі ситуації також мають право бути. Адже дорога до розуміння себе не завжди проста. І можливо саме в таких «неправильних» відносинах люди зможуть провести «самоідентифікацію» та навчитися розподілу ролей.